Mes, SlaptosKameros.lt komanda, jau nuo 2011 metų specializuojamės slaptų kamerų pardavimu. Nuo 2014 m. mes pamatėme klientų poreikius ir pradėjome siūlyti naują paslaugą slaptų kamerų gamyba. Taigi, mes šiuo metu užsiimame, ne tik slaptų kamerų pardavimu, tačiau vieninteliai Baltijos šalyse galime pagaminti slaptą kamerą pagal Jūsų poreikius.

Dauguma parduodamų slaptų kamerų gali būti aptinkamos profesionalų, kadangi jie, kaip ir mes, puikiai žino šiuo metu rinkoje esančias užmaskuotas kameras. Užsisakius slaptos kameros gamybą pas mus, busite tikri, kad tokios pat kameros niekas kitas neturės, todėl, net šios srities profesionalai sunkiai galės aptikti kamerą kuri pavyzdžiui bus paslėpta Jūsų šeimos nuotraukoje.

Norintiems užsisakyti slaptą kamerą pagal užsakymą kreipkitės į mus el. paštu: info@slaptoskameros.lt ir nurodykite tikslią informaciją, kam ta kamera bus naudojama ir ko tikitės iš jos. Tik nurodžius tikslią informaciją mes galėsime Jums pasiūlyti geriausią sprendimą.

Įspėjame, kad filmuose dažnai matomos mini kameros, kurių dydis yra kaip 1 euro cento, yra fantastiniai dalykai. Tokių kamerų nėra ir artimiausiu metu turbūt nebus. Tiksliau tokios kameros yra, bet jos neveikia, nes joms reikalingas energijos šaltinis. Baterijos - akumuliatorius negali būti toks mažas kaip vaizduojamos kameros filmuose, o jei įdėsime labai mažą akumuliatorių, kamera galės filmuoti tik kelias minutes ar vos kelias sekundes. Todėl dėl tokių fantastinių kamerų galite nesikreipti, jų tikrai nepagaminsime.